IX Legnickie Prezentacje Edukacyjne

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

07
02.2018

Jednym z wystawców, podczas IX Legnickich Prezentacjach Edukacyjnych  w Centrum Konferencyjno-Widowiskowym PWSZ im. Witelona w Legnicy, które odbyły się w dniu
07 lutego 2018 r. był nasz Zespół ds. Legnickiego Systemu Doradztwa Edukacyjno-Zawodowego.

Na stanowisku przygotowanym przez doradców zawodowych i psychologów Centrum Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej i Doskonalenia Nauczycieli w Legnicy, młodzież uczestnicząca w targach, otrzymała indywidualne porady dotyczące planowania ścieżki kariery edukacyjno-zawodowej, skorzystała także z możliwości zbadania swoich predyspozycji i preferencji zawodowych przy pomocy specjalistycznych testów. Zapoznała się z rodzajem  pomocy jaką oferują placówki wchodzące w skład naszego Centrum (tj. Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 1, Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 2 oraz Ośrodek Doradztwa Metodycznego i Doskonalenia Nauczycieli w Legnicy) w obszarze planowania drogi edukacyjno-zawodowej.

Legnickie Prezentacje Edukacyjne to doskonała okazja by w jednym miejscu uzyskać informacje o zasadach rekrutacji w roku 2018 oraz zaopatrzyć się w materiały prezentujące szkoły i uczelnie oraz poznać te instytucje, które zajmują się doradztwem edukacyjno-zawodowym. Dzięki takiej formule targów młodzi ludzie mogą poznać odpowiedzi na nurtujące ich pytania związane z wyborem ścieżki edukacyjnej oraz planowaniem swojej kariery zawodowej.

Galeria zdjęć

Pliki do pobrania

Galeria

  • Powiększ zdjęcie